Interiørskulptur av en bulldog - moderne popkunstdekorasjon til hjemmet - 52 cm. Designerhundfigur laget av polyresin, en slående dyrestatue i kunstnerisk stil.
Interiørskulptur av en bulldog - moderne popkunstdekorasjon til hjemmet - 52 cm. Designerhundefigur laget av polyresin, en slående dyrestatue i kunstnerisk stil. Denne hundestatuen vil imponere ved første øyekast med sitt fargerike design og særegne detaljer. Den moderne hundestatuen er designet for å live opp stuen, kontoret eller inngangspartiet.
Den kunstneriske bulldogstatuen kombinerer en realistisk form med et originalt fargerikt design. Takket være størrelsen på 52 cm fungerer den som et dominerende dekorativt element. Hundefiguren passer for både dyreelskere og elskere av moderne design. Dyrestatuen vil gi rommet en unik karakter uten behov for ekstra tilbehør.
Denne bulldogstatuen er laget av slitesterkt polyresin- materiale, som sikrer styrke og holdbarhet. Overflatebehandlingen fremhever de fargerike segmentene og gir hele figuren et dynamisk utseende. Den moderne hundestatuen passer inn i både minimalistiske og eklektiske interiører. Hundefiguren kan plasseres på gulvet, en kommode eller en større hylle. Hundestatuen er stabil og egnet som interiørdekorasjon for både hjem og næringsbygg.
Målene på 52 × 25 × 41 cm gjør at dyrestatuen kan skille seg ut selv i større rom. Bulldogstatuen er laget med vekt på kroppsform, snuteuttrykk og karakteristiske trekk ved rasen. Den moderne hundestatuen er ideell som et dekorativt element for en stue, et arbeidsrom eller et stilig utstillingslokale. Hundefiguren kan også tjene som en særegen gave til hundeelskere og interiørdesignentusiaster. Takket være kombinasjonen av kunstnerisk stil og materiale av høy kvalitet, er hundestatuen et imponerende tilskudd til ethvert rom.
TEKNISKE SPESIFIKASJONER
Ingen anmeldelser ennå
Har du dette produktet? Hjelp andre med din erfaring.
Ingen spørsmål ennå
Har du spørsmål om produktet? Spør i diskusjonen
Utvalget vårt er ikke det største på markedet. Til gjengjeld har hvert produkt i det vært gjennom hendene til teamet vårt i Banská Bystrica.
Vi følger med på nyheter og tester bare produkter som gir mening.
Hvert nytt produkt bruker vi i flere uker, i butikken og hjemme.
Det kommer først i salg etter en sluttkontroll. Det som ikke består, selger vi ikke.
En bruksanvisning i esken og hjelp med oppsettet på telefon eller e-post.
«Vi er ikke de billigste, men kundene våre er fornøyde.»