Hjemmelagde iskremruller – Rullende iskremskål med 2 spatler + skje + 6 former og en gratis oppskriftsbrosjyre for roll up-is.
Hjemmelagde iskremruller - Rullende iskremskål med 2 spatler + skje + 6 former og en gratis oppskriftsbrosjyre for roll up iskrem. Skålen lar deg tilberede dine egne iskremruller hjemme. Du er kanskje kjent med videoer på Internett om iskremmakere som lager de vakreste og lekreste iskremrullene. Følg instruksjonene i oppskriftsboken (følger med i pakken) og når blandingen stivner kan du rulle iskremen og servere den i en fin bolle eller på tallerken. Den rullende bollen kommer med 2 spatler, 1 sugerør/skje og 6 former for å lage dine egne iskremformer. Å arrangere is vil være morsomt for deg og dine gjester eller familie vil prise ikke bare smaken av iskremen, men også det vakre arrangementet.
Sett bollen i fryseren i minst 24 timer – det er viktig å sette den opp ned i fryseren og det er bedre å sette iskremkopper i fryseren også for å holde isen kjølig så lenge som mulig. Forbered en iskremblanding for å lage rullene. Ta så bollen ut av fryseren, snu den andre veien og hell den tilberedte iskremblandingen på arbeidsflaten. Hell blandingen i et tynt lag og fordel den jevnt over hele overflaten av bollen. I løpet av noen få øyeblikk stivner blandingen og bruk deretter en skrape for å lage iskremruller. Denne prosedyren kan gjentas flere ganger så lenge bollen er frossen. Bollen må deretter vaskes, tørkes grundig og fryses på nytt i minst 24 timer før bruk. Vi anbefaler å vaske bollen etter hver iskremproduksjon, tørke den godt og sette den tilbake i fryseren slik at den er frossen igjen og klar for videre iskremproduksjon.
Produktfunksjoner:
Produktspesifikasjoner:
Pakkeinnhold:
Ingen anmeldelser ennå
Har du dette produktet? Hjelp andre med din erfaring.
Ingen spørsmål ennå
Har du spørsmål om produktet? Spør i diskusjonen
Utvalget vårt er ikke det største på markedet. Til gjengjeld har hvert produkt i det vært gjennom hendene til teamet vårt i Banská Bystrica.
Vi følger med på nyheter og tester bare produkter som gir mening.
Hvert nytt produkt bruker vi i flere uker, i butikken og hjemme.
Det kommer først i salg etter en sluttkontroll. Det som ikke består, selger vi ikke.
En bruksanvisning i esken og hjelp med oppsettet på telefon eller e-post.
«Vi er ikke de billigste, men kundene våre er fornøyde.»