- JA302
- JA302 PRO
Trådløs FM-sender med Bluetooth-anrop og MP3 / WMA-dekoder + 2x USB-billader vil gjøre din daglige kjøretur tryggere og morsommere.
Trådløs FM-sender med Bluetooth-anrop og MP3 / WMA-dekoder + 2x USB-billader vil gjøre din daglige kjøretur tryggere og morsommere. Den avanserte billaderen er laget av høykvalitets materiale og den moderne designen passer inn i ethvert interiør i bilen. Enheten er montert på et solid, fleksibelt rør med 350 ° rotasjon , slik at du kan justere den ideelle posisjonen for å sikre komfortabel håndtering selv under kjøring. FM-senderen er utstyrt med en 1,4 "LCD-skjerm , den kan overføre musikk fra telefonen eller USB-flash-stasjonen direkte til bilradioen.
![]() | ![]() |
Bare still inn bilradioen din på frekvensen til FM-senderen, og du kan lytte til favorittsporene dine. Enheten støtter V4.1 Bluetooth-håndfrisamtaler da den har en innebygd følsom mikrofon med støyreduksjon . Hovedfunksjonen er å lade mobiltelefoner og andre enheter via USB-porter , to er tilgjengelige. Den ene har en standard 5V / 1A-utgang som også tjener til å koble USB-nøkler med musikken du vil høre på i MP3 / WMA-format, og den andre utgangen er kun for lading og støtter QC3.0 med 3,6V-12V / 3A gjør den hurtiglader for elektroniske enheter.
![]() | ![]() |
En veldig nyttig funksjon er å vise spenningen til batteriet ditt i bilen for å grave. billader- display for å holde deg informert om bilbatteriets tilstand og ikke bli fanget om vinteren når du ikke starter bilen. På toppen av FM-senderen er det en multifunksjonell knapp som oppfyller flere funksjoner for å kontrollere volumet , motta / ringe et innkommende anrop, starte / pause, ringe på nytt, avbryte et innkommende anrop . Fra siden er det to knapper med piltastene for å endre FM-frekvens og bytte mellom sanger.
En veldig nyttig funksjon er å vise spenningen til bilbatteriet i bilen på den digitale skjermen på billaderen for å holde deg informert om statusen til bilbatteriet, og du vil ikke bli forbauset om vinteren når bilen ikke vil starte . På toppen av FM-senderen er det en multifunksjonell knapp som har flere funksjoner som å kontrollere volumet, eller motta / avslutte innkommende samtaler, starte / pause en sang, ringe på nytt, avbryte innkommende samtale . Fra den andre siden er det knapper med piltastene for å endre FM-frekvens og bytte mellom sanger.
Kompatibel med alle biler
2x USB-utgang med 5V / 2,1A og 3,6V-12V / 3A
3,5 mm lydutgang
Bluetooth V4.1 håndfri med mikrofon
Fleksibelt og roterbart stativ 350 °
Kvalitetsbehandling av billaderen
Spesifikasjoner:
Pakkeinnhold:
Ingen anmeldelser ennå
Har du dette produktet? Hjelp andre med din erfaring.
Ingen spørsmål ennå
Har du spørsmål om produktet? Spør i diskusjonen
Utvalget vårt er ikke det største på markedet. Til gjengjeld har hvert produkt i det vært gjennom hendene til teamet vårt i Banská Bystrica.
Vi følger med på nyheter og tester bare produkter som gir mening.
Hvert nytt produkt bruker vi i flere uker, i butikken og hjemme.
Det kommer først i salg etter en sluttkontroll. Det som ikke består, selger vi ikke.
En bruksanvisning i esken og hjelp med oppsettet på telefon eller e-post.
«Vi er ikke de billigste, men kundene våre er fornøyde.»